Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! Které české krásky odhodily stud a předvedly dokonalé prdelky? Jsou k nakousnutí!

Někdo je horňák a někdo dolňák. My teď ale potěšíme hlavně fandy dokonalých pozadí, kterých je v českém šoubyznysu jako pověstného šafránu. Naštěstí je ale pár modelek, které dbají na svůj klenot a celulitidu byste na nich hledali marně i mikroskopem. Kéž by takových bylo více. Někdy je opravdu velmi smutné, když vidíte, co může chodit na mole ve spodním prádle. Ale nebojte se, my vás strašit nebudeme. Jen se pokochejte pěti dokonalými zadečky, které byste si přáli mít u sebe doma. 

ANDREA VEREŠOVÁ (35) 
Slovenská modelka je proslulá svou dokonalou figurou. Taky na ní denně dře. Cvičí jogu a pilates, k tomu se snaží jíst co nejzdravěji. A tento přísný režim přináší výsledky. Její zadek je dokonalost sama, ukazuje ho, kde se dá. I přes svůj věk stále chodí přehlídky spodního prádla, aby předvedla, že ještě nepatří do starého železa.

SIMONA KRAINOVÁ (42) 
Další modelka, která by už měla být v „důchodu“ to stále natírá svým mladším kolegyním. Ani po dvou dětech není znát, že by měla gram tuku navíc. A už vůbec ne na jejím pozadí, které může hýčkat jen podnikatel Karel Vágner. Simona se ale netají tím, že si tomu dopomáhá různými zkrášlovacími procedurami, na které několikrát týdně dochází. A rozhodně to za ty peníze stojí.

TAŤÁNA MAKARENKO (25) 
Přítelkyně hokejisty Zdeňka Bahenského sice nedosahuje na vrchol modelingovského Olympu, ale i tak by nemělo být její pozadí opomenuto. Rozhodně patří k jednomu z nejkrásnějších u nás. Žádný nezpevněný zadek pokrytý pomerančovou kůží, ale prdelka jak dva kmínečky. Jenže nic není zadarmo. Modelka ukrajinského původu se musí omezovat v jídle a tvrdě dřít v posilovně.

JITKA SCHNEIDEROVÁ (42) 
Herečka svou postavou neokouzlovala až do té doby, než začala soutěžit ve StarDance. Nejenže jí tanec přinesl nové pracovní příležitosti, ale hlavně si vydřela postavu snů a může tím dráždit nejen muže, ale i o generaci mladší sokyně, které Jitce mohou prdelku jen závidět. Té hned stouplo sebevědomí a natřásá se všude, kde se dá.

MONIKA LEOVÁ (24)
Moderátorka primáckých zpráv je většinou zahalená za televizním pultem. Naštěstí ale nedávno vylezla z ulity a předvedla, že i když už se modelingu nevěnuje, tak má stále co ukázat. Jen vás ale budeme muset zklamat, protože zrovna nedávno Moniku požádal její přítel o ruku a ona řekla „ANO“. Ale ani to nám nebrání v tom, abychom se její dokonalou zadnicí ještě nepokochali.

Foto: Facebook

 

reklama

reklama

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! Které české krásky odhodily stud a předvedly dokonalé prdelky? Jsou k nakousnutí!

reklama