Petra Svoboda: Nejsem žádný lenoch, na kole jsem skoro jako doma!

Lenošení prostě nemusí. Moderátorka PETRA SVOBODA (33) má ráda pohyb a vyrazit si na kole je její oblíbená kratochvíle. A proč by ne? Jednak jí cyklistika baví a pak si na kolo sedá i proto, že její přítel Ondřej tuhle disciplínu provozoval závodně.

A ani dnes se bez zmíněného dopravního a relaxačního prostředku neobejde. „Není to ovšem jen o jízdě na kole, ale s chutí si i zalyžujeme, máme rádi golf a ani tenis nám není vůbec cizí. Bez sportu si náš společný život, který trvá už dva roky, a oba věříme, že je natrvalo, už nedokážeme představit,“ svěřila se na slavnostním otevření showroomu bicyklů Favorit ve Vinohradském pavilonu.

Ne každý z účastníků akce byl ovšem zarytým sportovcem. To ovšem neplatí pro Pavla Vítka a Janise Sidovského. Tahle partnerská dvojka si jízdu na kole užívá, i když rozdílně. Janis přiznal, že kouzlu jízdy na velocipedu podlehl s dvacetiletou přestávkou teprve nedávno a míní ve svých „dálkových“ jízdách pokračovat. Jeho partner je naopak vášnivým jezdcem, ale ne na sinicích. Preferuje především projížďky v terénu a hlavně po lesních cestách necestách.

Všem na frak by zřejmě díky své vitalitě dala téměř devadesátiletá herečka Zdena Procházková. Ta nejenže o cyklistice dokázala zasvěceně pohovořit, ale využila příležitosti a osobně si vyzkoušela, jak by jí to na obnovené premiéře kol Favorit slušelo a šlo. „Jízda na kole byl kdysi můj oblíbený koníček. Samozřejmě, teď už je to tak trochu historie, ale po dnešní předváděčce váhám, zda se do sedla alespoň na chvíli opět neposadit. No, uvidím…,“ nechala se slyšet herečka a s úsměvem a neskrývaným potěšením se pustila do testování dvoukolové novinky.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama