Kateřina Průšová odkryla svůj silikon. Pohled na ňadro je pro gurmány

Silikon je slovo, kterého se nikdy nebála. Její tělo a obličej poznaly již hodně plastických operací, některé se podařily více, některé zase méně. Pravdou ale je, že pokud vystaví dekolt, stojí to za to.

KATEŘINA PRŮŠOVÁ (33) už není nejmladší, její modelkovská kariéra skončila a už se tak nějak moc ve společnosti neobjevuje. V minulosti trochu doplatila na to, že chtěla být dokonalá, spousta plastických operací z ní udělala naprostou umělotinu, což je vidět na první, druhý a vlastně tak trochu každý pohled.

Na druhou stranu, na některých fotkách vypadá Kateřina pořád hodně sexy. Třeba v případě, kdy nechá podprsenku doma ve skříni a poskytne pohled na své vnady. Ty sice nevytvořila příroda, ale v tomto případě se zrovna práce plastického chirurga podařila.

Postavu má Průšová stále výstavní, ale na obličeji už je vidět, že stárne a je jasné, že v tomto případě opak nezmohou ani všechny plastické operace na světě. Na druhou stranu, její fanouškové jsou stejně spokojení a to bude Kateřině nejspíše stačit…

reklama

reklama