Období zimy se dá i zpříjemnit. Švantnerová nás svou sexy fotkou pořádně ROZEHŘÁLA

Není žádnou novinkou, že předloňská Miss má jednu z nejvíce dokonalých postav v českém šoubyznysu, na druhou stranu, je tak zajímavá, že se na ní budeme rádi dívat snad pořád. Jen se podívejte, jaké sexy snímky zase nafotila.

NIKOL ŠVANTNEROVÁ (25) je modelkou, která miluje cvičení a zdravý životní styl. Podobné preference jsou na ní také vidět, její postava je totiž snad bez jediného gramu tuku a je jasné, že tahle žena se snad narodila pro to, aby ukazovala svoje tělo pouze a jen v bikinách.

Ve spodním prádle se ukázala na Instagramu s jednoduchým popiskem, které všem přál dobré ráno. Je fakt, že i když se člověk mohl vyspat jakkoliv špatně, tak při pohledu na její křivky se mu muselo to ráno pořádně zlepšit a vlastně i následně celý den.

Všichni víme, že Nikol je na fotbalisty. Vystřídala už jich řadu, nyní chodí s ligovým fotbalistou, který obléká dres Teplic. My jí určitě přejeme, aby u něj našla štěstí, nicméně se tak nějak ví, jak to mají čutálky s věrností. No, moc slavné to není a Nikol to už zná, vztah s Jakubem Horou jí ale evidentně neodradil…

reklama

reklama