Jágr mrzne v Calgary, Kopřivová se sluní na Floridě. Pohled na její tělo ale potěší

Je to pořád stejná písnička. Jaromír Jágr vydělává těžké a mrazivé peníze v Calgary, naopak jeho partnera, ač podle svých slov jen a Floridě hlavně kvůli práci, dává na Instagram jen fotky od moře. 

VERONIKA KOPŘIVOVÁ (28) je chytrá holka. Nabrnkla si nejlepšího hokejistu české historie a nyní žije z peněz, které vydělává. Sice dělá, jak strašně moc pracuje, ale ve výsledku jen objedná pár triček a šatů a pak je za dražší ceny prodává hloupým českým dívkám.

Jarda už sice jezdí v Calgary, ale jeho partnerka stále tráví čas na prosluněné Floridě. My to ale chápeme, komu by se chtělo do zimy, když se může trávit čas hezky v teple, na pláži, s drinkem v ruce. Zase ale na druhou stranu, není to moc fair, pokud jsou pár, měli by být spolu a ne si jeden užívat a druhý tvrdě dřít.

Veronika sice denně na Instagramu dělá, jak je přepracovaná, že spí jen pět minut denně a dělá vše pro své fanoušky, ale zase na druhou stranu je celkem jasné, že se nepředře a ten, kdo fyzicky musí jít na pokraj sil, je právě legendární Džegr…

reklama

reklama

Jágr mrzne v Calgary, Kopřivová se sluní na Floridě. Pohled na její tělo ale potěší

reklama