Karolína Gudasová poprvé na hokeji i se svou dcerkou

Netrvalo dlouho a novopečená maminka Karolína Gudasová vzala na hokej i svoji dcerku, aby hezky zafandily tatínkovi, ani podobná podpora ale nepomohla, Philadelphia totiž prohrála již posedmé v řadě.

KAROLÍNA GUDASOVÁ (25) se letos stala ve velmi mladém věku novopečenou maminkou. Sice není v dnešní době zvykem mít takhle brzo děti, nicméně pokud se dvě osoby milují, neexistuje důvod, proč s tím přijít již v takto “ranném” věku, třeba v dobách předchozí už ženy měly v tomto věku klidně i dvě nebo tři děti.

Muzikálová zpěvačka to samozřejmě doma nemá lehké, její snoubenec, Michal Neuvirth totiž s dcerkou tráví omezený čas, je totiž brankář NHL a díky takto složité práci tolik volného času nemá. Je ale jasné, že jak se utrhne, určitě věnuje rodině naprosté maximum.

Gudasová už dokonce vzala malou dcerku i do haly, aby společně zafandily tatínkovi. Ten se byl v brance Flyers hodně statečně, ale nakonec ani přes náskok nedokázala Philadelphia zvítězit a prohrála již posedmé v řadě. Tak snad příště a třeba zase s malou Emilkou…

reklama

reklama