Petra Vraspírová jako jedna z Apollo girls. Opět NESKUTEČNĚ SEXY

Je to pořádná kost a producenti muzikálů to moc dobře vědí. Petra hraje i v muzikálu Rocky a to jednu z dívek slavného Apolla. I v této roli byla neskutečně sexy a její partner Roman Vojtek na ní musí být pyšný.

PETRA VRASPÍROVÁ (30) se jednoduše umí líbit a moc dobře ví, jak se oblékat a líčit, aby byla naprosto k sežrání. Její fotky na Instagramu jsou již legendární a většina mužů, kterým se líbí krásné ženy, jí bezesporu sledují a denně projíždí její luxusní fotografie.

Kdo by ale chtěl více, než se jen dívat, tak má smůlu. Vraspírová totiž chodí s oblíbeným českým hercem Romanem Vojtek a nevypadá to, že by tento pár měl nějak rychle skončit, spíše naopak bychom tipovali, že spíše bude svatba a děti, protože z jejich souznění je cítit hodně lásky.

Vraspírová získala i roli v muzikálu Rocky, hraje jednu z Apollo girls a nutno přiznat, že je jí tato role vlastné, jako snad žádná jiná. Dívky Apollo Creeda jsou totiž vždy byly pořádné kočky a to Petra bezesporu splňuje. Diváci, hlavně ti mužští, se jí nemohou nabažit…

reklama

reklama