Třešničková se chlubila na Instagramu. Stala se ale také terčem kritiky

Můžete jí milovat nebo nenávidět, nic mezi asi ani moc není. Na druhou stranu, která dívka je tak krásná, jako Kristýna? Nebo krásná není? No, těžko říct, ale bez šminek to opravdu není žádná paráda. 

KRISTÝNA TŘEŠŇÁKOVÁ patří k našim nejvlivnějším youtuberkám a velmi sledovaný je také její instagramový profil. V poslední době se ale často Kristýna stává terčem kritiky. Mnohým vadí její nepatřičné komentáře, k tomu všemu se stala i trnem v oku Nikol Štíbrové, která letos vyhrála soutěž o nejlepší Instagram, tudíž její vliv je enormní.

„300 tisíc! To jako vážně? Když se ohlédnu na všechny ty roky zpátky, tolik se toho změnilo! A to hlavně díky vám! Ať už mě milujete nebo nesnášíte, to vy mě stále ženete dál. Být lepší než kdy předtím, plnit si své sny a dělat věci prostě po svém. Všechny vaše zprávy a komentáře, které mi od vás denně chodí mi dělají dny krásnějšími a za to vám prostě patří velké dík,“ napsal na svém profilu.

Hodně lidí kritizuje to, že si nechala udělat silikony, další zase, že je nyní umělá a dříve vypadala lépe. Zase je ale jisté, že přirozenou krásou nikdy Kristýna neplývala, vždy na ní bylo tolik šminek, že by si s nimi vystačila průměrná žena celý rok. Postavu má ale dokonalou, o tom žádná…

reklama

reklama

Třešničková se chlubila na Instagramu. Stala se ale také terčem kritiky

reklama