Lucie Bílá: Prožívám jedno z nejkrásnějších období života!

Třemi obřími narozeninovými megakoncerty v Bratislavě oslavila nedávno padesátiny, ke stejnému jubileu jí před týdnem vyšlo i nové album s názvem Lucie Bílá – Hana. A také se samozřejmě dočkalo slavnostního křtu.

„Prožívám teď opravdu jedno z nejkrásnějších období života. Na Slovensku jsme udělali něco, co bylo bez nadsázky světové. Show se vším všudy, neuvěřitelnými kostýmy, skvělou muzikou, řadou hostů, laserovou show, prostě parádní koncerty a navíc mi vyšlo i tohle zásadní album mé kariéry, ze kterého mám hezký pocit. Potřebovala jsem nový impulz. Už jsem spolupracovala vpodstatě s kým jsem chtěla, teď jsem zvolila spolupráci s mladým týmem a rozhodla jsem se dobře. Poslechněte si tu desku a uvidíte,“ nechala se slyšet na slavnostním křtu LUCIE BÍLÁ (50).

Novinka obsahuje jedenáct nových původních písniček. Hlavní roli v projektu sehrál Martin Maxo Šrámek, který se se spolupracovníky postaral o výslednou zvukovou podobu alba. Podle všech, kteří se na něm podíleli, je plné překvapení a nečekaných spojení. Za necelý týden od jeho vydání se dočkalo Zlaté desky, což není rozhodně běžné a také to něco naznačuje.

„Měla jsem tu možnost a radost si cédéčko Hana poslechnout před pár dny a přiznávám, spadla mi brada. Je opravdu skvělé, plné senzačních písniček, výborné muziky a nádherných textů. Co dodat? Už nic, je úžasné,“ konstatovala kmotra alba Hana Zagorová.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama