Jarda konečně představí novou lásku své mamince. Bude z toho svatba, nebo rozchod?

Čemu se vyhýbal více jak půl roku, tak to se už pomalu ale jistě schyluje. Sice VERONIKA KOPŘÍVOVÁ (24) se svou láskou JARDOU JÁGREM (44) žije už nejaký ten pátek na slunné Floridě, jeho maminka, která má to nejdůležitější slovo jeho vyvolenou ještě neviděla. Jak tohle může dopadnout?

Podle našich informací během pár dní zamilované hrdličky přiletí do Čech a jejich první kroky povedou právě do Kladna za maminkou. Ta kadeřnici z Teplic viděla jen přes Skype, ale naživo to bude pro obě premiéra. Zatím se prý mama Jagr sexy blondýnka zamlouvá, zvlášť, jak hokejistovi neustále vyvařuje a pečuje o něj. Není žádným tajemstvím, že právě na to dá paní Jágrová hodně velký důraz a jen tak nějaká fiflenka zlatokopecká u ní nemá šanci.

A Jaromír i přes svůj věk na ni hodně dá. „Končí jim dovolená ve Vegas, tak se pomalu budou přesunovat do Čech, kde se uvidí, jak se Veronika zalíbí Jardově rodině. Zatím se paní Jágrové líbí, ale ona hodně dá na osobní dojem, tak se ještě uvidí. Přeci jen je to přísná paní, která nikomu nic nedá zadarmo, ale zas na druhou stranu je spravedlivá,“ prozradil nám hodně blízký zdroj známé rodinky.

To, aby Verča napekla buchty, udělala domácí knedlíky, aby na Kladně viděli, jakou si to hokejový bůh našel za nevěstu. Bude to možná i rozhodující křižovatka jejich společného života. Jestli se mamince nezalíbí, tak se může stát, že se jejich cesty zas rozejdou. Ale jestli uspěje na jedničku, tak by mohla paní Jágrová přitlačit na pilu a chtít po synkovi konečně nějaké to vnouče a veselku. Veroniko, je to teď ve tvých rukách, tak si svůj život v luxusu nepokaz.

Foto: archiv

 

reklama

reklama