Kdy si modelka Jitka Boho konečně sundá růžové brýle? Manžel jí sice zabrnká na kytaru, ale peníze domů nenosí

Minulý rok se bývala Česká Miss JITKA BOHO (24, rozená Válková) tajně vdala za hudebníka LUKÁŠE BOHO (32), kterému stačila porodit i dcerku Rosálii (4 měsíce). Zdálo by se, že tato pohádka má šťastný konec. Jenže ono vše může hodně rychle otočit, až modelka ze svého snu vystřízliví.

Je to krásné, že se v dnešní době ještě někdo vdává či žení z lásky. Kdo by to Jitce nepřál, že se jí plní přání a roztomilé rodince, která se bude živit hudbou. Jenže ono není vše tak blýskavé jak se na první pohled zdá. I nad tímto rájem se stahují mračna a je jen otázkou času, kdy z těch mraků začne pořádná bouřka. Lukáš je tělem i duší bohém, který si rád užívá života plnými doušky a úplně neřeší, co bude třeba příští týden. Prostě jestli bude i za pár dní něco v té peněžence nebo ne. Snaží se žít dneškem a prý většinu peněz, co hraním vydělá, tak i utratí.

Jitka, která je na mateřské dovolené, taky musí pěkně ohánět, aby si mohli žít jako rodinka aspoň trochu spokojeně. Žádné zahálení se jí netýká, snaží se vystupovat, natáčí různá videa, na která se snaží nalákat alespoň pár sponzorů, do modelingu už se nehrne. Pořád žije ve snu, že se bude živit zpěvem, jenže moc zájemců, aby u nich vystupovala jako zpěvačka není, tak si musí utahovat doma opasky, a rozhodně nemají na rozdávání.

Lukáš jako hlava rodiny se o malou Rosálku sice umí postarat, ale na zabezpečení do budoucna prý úplně nemyslí. Je to prostě rocker a to pak i s jeho hospodařením vypadá. Jenže teď by si oba měli uvědomit, že mají malé dítě a začít něco pořádného dělat, než nějaké brnkání a broukání, za to sunar nekoupí…

Foto: archiv

 

reklama

reklama

Kdy si modelka Jitka Boho konečně sundá růžové brýle? Manžel jí sice zabrnká na kytaru, ale peníze domů nenosí

reklama