Jaj, tohle jsme slyšet nechtěli! Návrat Karla Gotta ke zpívání je ohrožen!

Byla to velká sláva, když se miláček národa a idol zpěváků mnoha generací úspěšně vypořádal se záludnou rakovinou. KAREL GOTT (76) si plánoval, že se snad brzy vrátí na pódia, což jeho fanoušci oslavili možná i ohňostroji. Jenže teď to vypadá, že to není až tak horké. 

Nádor na uzlinách, který zpěváka trápil, se sice naštěstí podařilo zcela odstranit a dnes po něm není ani památky. Jenže po léčbě zůstalo mnoho nevyřešených otazníků. Jedním z nejzásadnějších je, jak se Gott cítí a jestli by byl vůbec schopen odzpívat několik songů za sebou v tempu, na které byl zvyklý. Tady je odpověď „zřejmě ano“, pokud by nešlo o nějaký extrémně dlouhý koncert. Tam už by jeho fyzická kondice vydržet nemusela.

Druhá otázka je však mnohem palčivější. Je vlastně v silách jeho hlasivek, aby se opět naplno pustil do své práce? Zde už není odpověď zdaleka tak jednoznačná. Lékaři se spíš přiklánějí k názoru, že už se nebude moci pouštět do nějaké většího dobrodružství, protože jeho hlas by to neutáhl. Nejde ani tak o to, že by zpíval falešně. To je prý naprosto v pořádku. Ale je to stejné, jako když proděláte chřipku. Tělo je pak unavené a trvá, než se dostanete zpět do formy.

Všichni víme, že mnohonásobný Slavík neměl chřipku, ale šlo o mnohem závažnější onemocnění. Tím pádem se regenerace stává složitější. A co si budeme povídat. Gott už není ve věku, kdy by se jeho tělo se vším vypořádalo snadno. Takže je ve hvězdách, kdy a pokud vůbec se ještě postaví na pódium a střihne některý ze svých slavných hitů. My bychom mu to rozhodně přáli!

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama