Roztažené nohy v Egyptě. Kamila Nývltová pobouřila šejky

Tak to je hodně odvážná fotka, hlavně proto, že se nafotila v Egyptě, kde mají místní velmi přísná mravnostní pravidla. Kamila se toho ale nebála a výsledkem jsou hodně sexy snímky.

KAMILA NÝVLTOVÁ (28) byla vždy brána jako takový studený čumák českého šoubyznysu, jenže to se po tom, co si našla nového nabušeného přítele mění. Nyní se nebojí svůdných fotek, vystavuje dekolt a dokonce i roztahuje nohy, což jsme teda u ní nikdy nečekali.

Česká muzikálová zpěvačka má nyní asi nejlepší postavu v životě, což je zásluhou jejího partnera, která je fitness trenérem v jednom z pražských gymů. To jí asi i dodalo spoustu sebevědomí. Její partner má ale podle spekulací homosexuální minulost, zase ale pokud je láska pravá, tak na tomhle přece nezáleží, ne?

V Egyptě se okamila jó odvázala, když nafotila snímek, kde je polonahá a navíc má roztažené nohy. Tuhle fotku prostě musíte vidět i v případě, že nejste zrovna fanouškem Kamily Nývltové. Prohrabejte se jejím Instagramem o dva roky dozadu a pak to srovnejte se současným stavem, to je ale rozdíl…

reklama

reklama