4 důvody, proč tanečnice u tyče Veronika Kopřivová má vyhráno a Jágra má v hrsti

Ještě donedávna se po provalení hanbatých fotek slávychtivé VERONIKY KOPŘIVOVÉ (25) snad každý modlil, aby se na ni náš nejlepší hokejista JAROMÍR JÁGR (44) vykašlal a holku od tyče pustil k vodě. Jenže pro ty dívky, které stále doufaly, že nakonec ony klofnout kladenského boháče, tak už zhasíná i to poslední světýlko naděje. Teď si tato holka lehkých mravů mne ruce, jak jí celý plán o sbalení pracháče tak skvěle vychází. Tady máte důvody, proč tomu tak je.

Snad ten Jarda ví, co dělá a že se na stará kolena nenechá utáhnout od holky, která celý život touží po nicnedělání a životě v luxusu. Ale jestli mu to vyhovuje, jeho věc, je to dospělý chlap. Jen aby pak neplakal nad rozlitým mlékem – s prázdným kontem a Veronikou někde v tahu…

1. Ochranitelský pud

Jarda je prostě chlap s velkým CH a vždy své holky chránil před vším zlým, co to jen šlo. A kdo si myslel, že se pod kadeřnicí z Teplic zlomí větev, protože na ní praskla dost nechvalná minulost, tak se mýlil. Vše právě mělo opačný průběh. Jarda chtěl svou křehkou květinku ochránit před zlým bulvárem, který na ní nenechal nit suchou a vlastně se mu jí zželelo. Vždyť ona neměla na jídlo, proto dělala tak ošklivé věci, které by jako správný katolík měl odsoudit. Jenže u něj zafungoval ochranitelský pud, Verča se mu vybrečela na rameno a on si myslí, že ji musí před celým světem chránit.

2. Těhotenství
Po provalení fotek z německého hampejzu je jasné, že se bude vším možným i nemožným způsobem snažit s Jardou otěhotnět. Ví, že stále hrozí to, že na ni praskne ještě další aférka (přeci jí důvěrně zná polovina fotbalistů a hokejistů a každý se Jaromírovi kvůli tomu směje) a to u by pod ní ledy začaly slušně praskat. Takže bychom se nedivili, kdyby náááááhodou přes prášky, které už dávno určitě vysadila, omylem otěhotněla.

3. Věk

Bývalé partnerky byly dost v nevýhodě v tom, že hokejista o svatbě a rodině nechtěl slyšet, protože si na to přišel ještě nevyzrálý. Ale teď mu je už 44, přemýšlí jinak, ví, že nebude moct hrát do sta let, tak myslí na zadní kolečka. O to snadnější by ho mohla tahle zlatokopka, která je v Kozičce dost proslulá, dotáhnout Jardu k oltáři. Jestli předtím dřív otěhotní, tak to Veronice půjde daleko snáz.

4. Oddanost

Jako správná zlatokopka Kopřivová ví, že musí k Jardovi neustále vzhlížet jako k Bohu a nesmí v tom polevit. Vždy to pro ní musí být ta modla číslo jedna, sednou si před ním za každou cenu na zadek a pochlebovat mu. I když je Jágr skromný, tak to neznamená, že u něj nepracuje mužské ego a rád si lichotky poslechne. Ona jako správná pipina ví jak na to, takže už má zjištěno, kde zabrnkat na tu správnou notu.
Foto: archiv
reklama

reklama