Drsné tajemství Lucie Bíle! Do třiceti musela poslouchat rodiče!

Zpěvačka LUCIE BÍLÁ (50) se staví do role, že si celý život o svém bytí rozhodovala sama, ale my jsme zjistili, že to tak nebylo. Dokonce její táta jí hlídal až do jejich třiceti let, jako by to byla stále ta malá holka.
Nebál se ani sáhnout i po výprasku! „Když jí bylo kolem dvaadvaceti let, tak fotila trochu lechtivější fotky. Její táta na to přišel a když přijela z Prahy domů do Otvovic, tak už mezi dveřmi si jí táta odchytil a pořádně jí dal na zadek. Byla to pro něj potupa, aby se někde jeho dcera vystavovala,“ prozradil nám blízký kamarád Lucie, která měla mládí s Arakainem dost bouřlivé.
Sice byla samý večírek a dost se pil rum, tak domů se vždy vrátila jako spořádaná dcera, která poslouchá své rodiče. Jenže když se přestěhovala do Prahy natrvalo, tak nad ní ztratil kontrolu úplně, ale do té doby chtěl vědět o všem, co dělala. A neváhal sáhnout i o opasku a pořádně jí zmalovat zadek.
Asi to mělo nějaký účinek, protože žádný skandály neprováděla, nedělala sobě ani rodičům ostudu, snažila se být tou hodnou, co pomáhá ostatním. Ale i tak dodnes za to umí pořádně vzít, teda když u toho není moc svědků. Prý si ráda dá rum jako za starých časů, jen ty odhalené fotky už nafotit znovu nechce.
Foto: archiv
reklama

reklama