Lucka Vondráčková se neobratně hájí: Mé koncerty jsou vyprodané, lidi mě pořád milují!

Za pár dní má začít nové turné zpěvačky LUCIE VONDRÁČKOVÉ (36), ale ukázalo se, že už o ni není takový zájem, jaký by si představovala. Podle zlý ch jazyků musela koncerty přesunout do menších sálů, protože lidi už prostě netáhne. Jenže ona si pravdu nechce připustit a brání se jako malá holka.
Dokazuje na sociálních sítí, že už zbývá jen něco málo lístků a bude mít vyprodáno, ale organizátoři mluví jinak. Prostě už tahle milá holčina od vedle, která si vzala jednoho z nejvíc sexy hokjejistů TOMÁŠE PLEKANCE (33), netáhne, lidi už nebaví. Měla by si to přiznat, nikoliv kopak kolem sebe a dávat najevo, že ona rozhodně ještě nepatří do starého železa.
Jenže další rána přišla chvíli potom. Možná z toho celého stresu přišla o hlas. Takže i těch pár lidí, co si koupilo lístek možná svou milovanou Lucinku neuslyší. Sice dělá vše pro to, aby se dala dokupy, ale je to v ohrožení. Zdá se, že se jí smůla lepit na paty a radši by se měla začít věnovat víc své rodině v Kanadě. Jako hokejová manželka by byla užitečnější.
Foto: archiv
reklama

reklama

Lucka Vondráčková se neobratně hájí: Mé koncerty jsou vyprodané, lidi mě pořád milují!

reklama