Dovolená u moře? Pro mě děs a běs, říká Lou Fanánek Hagen!

Léto stráví s kapelou Tři sestry na fesťácích a bude si užívat koncerty. Jak LOU FANÁNEK HAGEN (50) tvrdí, letní dovolené nemá moc rád a proto prázdniny spíše zasvěcuje muzicírování.

Stejně tak tomu bude i letos. „Já bydlím v Krkonoších, takže jsem na čerstvém vzduchu a v přírodě často. Hory, ty ano, ty můžu, a když už bych si měl vybrat, tak bych vyrazil zase na jiné hory, než kde žiju. Letos ovšem budu muset překousnout změnu, vyšetřit pár dnů, a vyrazit k moři. Moji chlapečci malí tam ještě nebyli, tak jim zřejmě splním přání, i když se sebezapřením.“

Samozřejmě už byl u moře a nadšený z toho nebyl nebyl. „Praží tam slunce, lezou tam ty příšernosti, které lidi pojídají, ve vodě se cachtaj chobotnice a medúzy, prostě děs a běs. Ještě jsem neodjel a už se těším na návrat. Jediným aktivem bude to, že pojedu s dětmi,“ vysvětlil frontman kapely Tři sestry, kterého jsme zastihli na křtu audioknihy Tak to bylo, tak to je.

Jsou to vlastně Fanánkovy memoáry, které z jeho stejnojmenné knihy, která vyšla v roce 1995 a v reedici o dvanáct let později, načetl jeho kamarád, herec David Matásek. „Je to přes devět hodin ptákovin, ale velice povedených a já jsem se při jejich nahrávání bavil. Není to jen čtení z knížky Tak to bylo, tak to je, ale je tam i navazující titul Járo, kakao. Skvělá věc pro řidiče, která je rozhodně nenechá usnout za volantem,“ uvedl „čteč“ a kmotr David Matásek.

Audioknihu doporučuje i režisérka cédéčka a další kmotra díla Gabriela Osvaldová. „Co k hodnocení předřečníka dodat? Snad jen to, že jde opravdu o povedenou taškařici doplněnou řadou hudebních předělů, takže si každý přijde na své,“ doplnila Osvaldová a všichni svorně pak pokřtili novinku kvalitním ležákem Tři sestry.

Foto: Herminapress

reklama

reklama