Vyměnila fotbalistu za holku? Mrkněte, jak se měla bývalá Miss Švantnerová ke kamarádce v Tatrách

S přítelem Jakubem Horou to má NIKOL ŠVANTNEROVÁ (23) neustále jako na houpačce. Velkou lásku vystřídala nevěra, pauza a zase sblížení. Na tradiční otvírání léta v Tatrách ale bývalá Miss nevzala svého fotbalistu, ale kamarádku Martinu. A rozhodně si užívaly. Nebude v tom něco víc?

Nikol si užívala hlavně vodních radovánek a sluníčka. „Já miluju aquaparky, člověk se vyřádí a navíc hezky odpočine. V Bešeňové jsem poprvé a užívám si hlavně tu teplou vodu v termálních bazénech. Mám ráda i adrenalin, tak jsem si nenechala ujít ani tobogánovou věž s vyhlídkou a nejdelší tobogán na Slovensku. Byl to fakt zážitek. Věřím, že se sem ještě během prázdnin vrátím v rámci Světového léta, na které se areál teď zaměřuje,“ řekla Nikol, která ve vodní ráji v Tatrách oslňovala všechny muže svou opálenou a vypracovanou postavou.

Oči však měla jen pro svou kamarádku Martinu. Řádily v bazénech, opalovaly se, cvičily a dokonce hrály beach volejbal. Dlouhovlasá modelka se nyní připravuje na novou práci, díky které by chtěla prorazit na trh v Německu a Londýně. „Spolupráce se rozjede v létě. Ale už teď na sobě chci pořádně zamakat, abych měla ještě lepší postavu. Plánuji také tři týdny v Řecku, kde bych ráda nafotila nějaké fotky pro svou prezentaci. A časem bych chtěla odcestovat na dva týdny do Miami,“ dodala Nikol.

Foto: Gino Paradise Bešeňová

reklama

reklama

Vyměnila fotbalistu za holku? Mrkněte, jak se měla bývalá Miss Švantnerová ke kamarádce v Tatrách

reklama