Dcera Dády Patrasové se změnila k nepoznání. Z „okatého Slováčka v sukni“ vyrostla konkurence pro modelky! Seyxy fotky uvnitř!

Když byla ANIČKA SLOVÁČKOVÁ (20) malá holka, tak byla jako miniaturní klon táty FELIXE SLOVÁČKA (73), z mámy DÁDĚ PATRASOVÉ (60) neměla vůbec nic. Naštěstí ale uplynulo pár let a dneska se začínající zpěvačka může pyšnit nejen dokonalým tělíčkem, ale i kšefty na focení se jí jen hrnou. Modelky by se měly začít bát pořádné konkurence.

Kdo by to byl ještě před pár lety řekl, že ten malý „klučík“ bude jednou pyšně nosit minišaty nebo bikiny a svou siluetu hrdě ukazovat. Ale je tomu tak. Anna z toho nejhoršího vyrostla a teď se o ní nejen kluci perou, ale dokonce i modelingové agentury si všimly, že by v ní byl na reklamy potenciál.

„Mám teď nějaké kšefty, ale nemůžu zatím o tom mluvit,“ řekla nám tajemně studentka, která by ale modeling chtěla dělat jen okrajově, radši by se věnovala herectví. I když přiznává, že pózování ji začalo bavit a ten zájem jí dělá dobře. „Lhala bych, kdybych tvrdila, že je mi to protivné, ba naopak, zvedlo mi to sebevědomí, které mi dlouho chybělo,“ řekla se smíchem sympatická Slováčková.

Sami ve fotogalerii okoukněte, jak jí ta dospělost svědčí, a že by se měla svlékat častěji. Přesně jako její maminka v mládí, kdy po Dádě šílely tisíce mužů.

Foto: archiv
reklama

reklama

Dcera Dády Patrasové se změnila k nepoznání. Z „okatého Slováčka v sukni“ vyrostla konkurence pro modelky! Seyxy fotky uvnitř!

reklama