Došly snad Evě Decastelo peníze? Do práce zapřáhla i své malé ratolesti!

Ještě nezačaly chodit ani do školy, ale už makají jak šrouby? Copak je to ve 21. století vůbec možné? Vždyť dětská práce byla dávno zakázána. Ale asi ne v rodině moderátorky EVY DECASTELO (37). Tam se totiž i děti musejí pořádně otáčet.

Jak má volnou chvíli, tak Michálka a Zuzanku tahá po různých castinzích do reklam a snaží se je upíchnout, aby také přispěli do rodinného rozpočtu. Sama pracuje jak motorová myš, ale na naplnění kasičky to asi nestačí, tak i prckové musí přiložit ruce k dílu. Eva syna už dokonce v jedné reklamě udala. Musel si přijít na pořádný balík, protože hrál hlavní roli.

A když měl klučina takový úspěch, tak se moderátorka rozhodla, že své štěstí zkusí i dcerka. Přeci jen, peníze nesmrdí a hodí se. Jak sama říká, hypotéka se platit musí. Ale neměly by mít její ratolesti klidné dětství ve školce a připravovat se do školy, než se toulat po castinzích a doufat v úspěch? Může to mít nedozírné následky na jejich sebevědomí. To by snad Eva kvůli pár šupům nechtěla dopustit…

Foto: archiv

reklama

reklama