Hvězdné manýry milenců Kuchařové s Brzobohatým! „Normální“ lidé jsou pro ně póvl!

To, že si o sobě muzikant ONDŘEJ BRZBOHATÝ (33) a jeho partnerka TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ (28) myslí víc, než je zdrávo, o tom si šťebetají i vrabci na štřeše. Ale to, co zažili lidé o víkendu na pražské Náplavce, tak to překračuje snad všechny meze.

Ondra s Táňou se rozhodli, že si slunečnou sobotu zpestří návštěvou farmářských trhů u Vltavy, a tak na skútrech vyrazili mezi „normální“ lidi. Jejich přítomnost samozřejmě způsobila menší rozruch, lidé potkali své hvězdy. Jenže to ještě netušili, že je tak zklamou. Oba se tam promenovali, jako by jim patřil svět. Ve frotně u stánků s květinami dokonce ostatní návštěvníky předbíhali a vůbec jim to nebylo blbé.

Asi si mysleli, že mají přednostní právo, když jsou to ty celebrity. Jenže tím jen naštvali lidi, kteří se na ně ještě před pár minutami oukali s obdivem. Dříve usměvavný a pohodový Ondra se po boku modelky změnil k nepoznání a ztratil i dost svých fandů, protože se podle nich stal arogantní a namyšlený. To bohužel potvrdil i na trzích. Raději by se i s Táňou měli nad svým povrchním chováním zamyslet.

Foto: sociální sítě

 

 

reklama

reklama

Hvězdné manýry milenců Kuchařové s Brzobohatým! „Normální“ lidé jsou pro ně póvl!

reklama