Ivana Jirešová: Když kabelku tak pořádnou, žádné tintítko!

Ne igelitky nebo nevzhledné hadrové tašky jsou tím, co může ženy uspokojit. Naopak, na nákup, do přírody či společnosti je třeba se vybavit modely, které zaujmou nejen majitelku tohoto módního doplňku, ale hlavně připraví bezesnou noc závistivcům. Dobře to ví i IVANA JIREŠOVÁ (38).

A o tom byla včerejší akce v The Address Kitchen Ramen baru, kde byly představeny novinky tohoto sortimentu. „Já preferuji spíše větší tašky, kabely nebo kabelky. Žádná tintítka. Musí se mi do nich vejít všechno, co potřebuji. V létě třeba plavky ručníky, šminky, doklady, jídlo, pití a v zimě lyže, brusle, obvazy, náplasti,“ se smíchem vysvětlila Ivana a vyzkoušela si hned na místě, jak by jí které taška či kabela slušela.

Novinky si přišla omrknout i zpěvačka Tereza Mátlová s dcerou Emilly Anne. Obě dámy vzaly prohlídku velice důkladně a zodpovědně a nenechaly ani jediný vzorek bez povšimnutí. Jak prozradila malá dcera Františka Janečka určitě by si z nabídky vybrala a spíše něco menšího, než kabelku či tašku obřích rozměrů, ovšem na výlet pro praktičnost preferuje batůžek, svěřila se s dětskou upřímností Emilly.

Ostatní zúčastněné dámy o batůžcích ani neuvažovaly. Měly jiné starosti. Spíše než do přírody testovaly adekvátní módní doplněk vhodný na společenské akce. A jak „missky“ Andrea Kalousová, Karolína Mališová, tak i herečky Veronika Arichteva Nová či Martina Pártlová si své favority mezi plejádou novinek našly. Chtělo to jen řádně se v nabídce prohrabat.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama