Dominika Myslivcová ráda pomáhá! Zapojit se můžete i vy a navíc získat její kalendář a telefon!

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) věnovala svůj honorář 500 eur za focení kalendáře v jednom rakouském hotelu na charitu. Konkrétně na konto „Karolínka“ a pomohla tak nemocné holčičce. Česká Barbie jde však ještě dál!

Za Karolínkou se totiž osobně vydala, aby ji podpořila a při té příležitosti přivezla i nějaké dárky. Je jasné, že dívenka měla z plyšáků a dalších věcí velkou radost. Samozřejmě jí to může pomoci psychicky, ale co se léčby týká a zejména pak náročného financování, jsou potřeba jiné kroky. Holčička totiž nemůže sama jíst, mluvit a dokonce ani chodit. Její rodiče sice shánějí finance na operaci, ale jde to těžko.

Dominika se tedy rozhodla, že každý, kdo na konto přispěje minimální částkou 200 Kč, dostane její kalendář s osobním věnováním (prohlédnout si ho můžete ZDE). A co víc, pokud jste si přáli mít telefon, který byl roky nedílnou součástí „výbavičky“ sexy blondýnky, máte jedinečnou šanci ho získat. Po zaslání výše uvedené částky totiž budete zároveň zařazeni do slosování právě o tento mobil.

My už jsme se k Dominice přidali. Měl by to udělat každý bez ohledu na to, kolik kalendářů nebo telefonů za to dostane. Sledujte náš web, k večeru přineseme i spot z navštěvy Dominiky u Karolínky. Děkujeme za Karolínku…

Foto: archiv D. Myslivcové

 

&n

reklama

reklama