Myslivcová nafotila žhavý kalendář! Můžete ho mít a ještě pomoci postižené holčičce!

To je on! Když jsme vás před pár dny infromovali, že DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) darovala honorář 500 eur za focení rajcovního kalendáře v krásném rakouském hotelu, okamžitě jste nám psali, ať ho ukážeme. Podařilo se nám pro vás získat exkluzivní ukázku, tak se pokochejte!

Pokud byste si chtěli sexy kalendář z dílny Filipa Matušinského s kožešinami Petra Lakrona pořídit, tak je to celkem jednoduché. My však pro vás máme jeden tip, kterým navíc pomůžete postižené holčičce Karolínce. Dominika ji totiž navštívila (více o tom ZDE) a ráda by do toho zapojila co nejvíce svých fanoušků. „Nejen je. Vlastně bych ráda oslovila všechny lidi. Teď je úplně jedno, jestli mě milujete nebo nesnášíte. Pojďme se společně spojit a udělat dobrou věc,“ žádá národ česká Barbie.

Přesto, že jsou některé fotky hodně odvážné a Dominika měla co dělat, aby se nečervenala až příliš, poháněla ji myšlenka, že pomáhá. „Sice jsem ukázala víc, než bych si kdy myslela. Ale pořád jsem si říkala, že to je vlastně to nejmenší, co mohu udělat.“ Kdokoli totiž pošle minimálně 200 Kč na konto Karolínka (pod článkem), dostane kalendář, jehož část si můžete prohlédnout pod článkem. Ale pro to to přeci neděláme, že?

My už jsme se zapojili. Co vy?

Kam poslat peníze?
Transparentní účet Konto Bariéry: 777777222/0800
Variabilní symbol: 0754223195

Foto: Filip Matušinský

reklama

reklama