Tady je něco jinak, ne? Boudová zkasírovala policajta!

Běžný smrtelník a navíc třeba motorista má zafixováno, že jakmile ho zastaví policista, bude většinou muset hrábnout do peněženky. Opačný případ zažila herečka NELA BOUDOVÁ (48).

Ta, místo aby vyklopila nějaký obnos, peníze od „příslušníka“ sama vyinkasovala. „Sama jsem se podivila, ale je to tak, Člověk je spíš zvyklý dostávat od nich pokuty, než naopak peníze. Klobouk dolů před oním policajtem. Dostal banán a já drobnější peníz na charitu. Jde-li o to pomoci, nemám vůbec žádný problém a s chutí se i do netradiční akce pustím,“ prozradila Boudová, která byla jednou
z prodávajících zmíněného ovoce na pražském Smíchově.

Prodej banánů byl totiž součástí akce, kdy známé osobnosti a youtubeři spojili své síly, aby jejich prodejem podpořili léčbu malého Hynka Skůry. Ten před dvěma lety utrpěl úraz v bazénu, částečně ochrnul a zatím je zcela odkázán na pomoc nejbližších. Jeho návrat do plnohodnotného života je dlouhou a finančně náročnou cestou, a proto se zmíněná partička rozhodla pomoci. „Žádný problém, prodat několik banánů. Mám „obchodní“ činnost natrénovanou z minulosti, kdy jsem v pravěké restauraci dělala pravěkou číšnici, takže vím, jak na případné zákazníky. Mě osobně se třeba podařilo prodat jeden banán za dvě stovky. Paráda, né?,“ uvedla zpěvačka Míša Tomešová.

Obchodního ducha prokázala i herečka Patricie Solaříková, i když si práci trošku usnadnila. „No a co? Šlo o to získat peníze pro Hynečka, tak je každá snaha dobrá. Nabídla jsem banán Štěpánce Duchkové, ta ale chtěla celý trs a dala mi za něj litr. No neberte to, když jde o dobrou věc,“ vysvětlila Patricie, kterou coby prodavačku podporoval i její přítel. Do prodeje se zapojili i další známé osobnosti, takže kasička se po chvíli docela zaplnila. Celá akce byla streamována na facebookové stránce Značková show s výzvou veřejnosti o pomoc a finanční příspěvek pro malého Hynečka a bude pokračovat až do konce června.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama