Cože? Vendula Pizingerová tají, proč si její syn zlomil ruku! Je za tím násilí?

Není jen matkou syna Jakuba, ale jak říká, má dětí hodně. Jsou jimi malí pacienti postižení leukémií, o které se jako prezidentka nadace Kapka naděje stará VENDULA PIZINGEROVÁ (44). I proto dorazila spolu s Kubou na otevření největšího hračkářství ve střední Evropě.

Zatímco synek obhlížel nabídku a zkoušel, úspěšně, zvítězit hlavně nad „chytrými“ hrami, matka kula pikle se zástupci obchodu a firmy. „Jsou tu krásné hračky, které by určitě udělali velkou radost nemocným dětem, a jsem šťastná, že jí určitě udělají. Domluvili jsme se na spolupráci, takže malí pacienti se mohou těšit,“ nechala se slyšet Vendula, která si i na „vlastní kůži“ vyzkoušela, co která hračka umí.

„Doma s Jakubem a manželem hrajeme takové ty stolní hry a baví nás to. Tady vidím věci, které jsem zatím neznala, takže si je musím řádně obhlédnout, co by se hodilo. Teď ke zmíněným hrám si našel syn další kratochvíli a umělecky mi ztvárnil gyps na ruce. A docela se mu výtvory vydařily,“ s úsměvem uvedla Vendula. Ovšem, co způsobilo, že musí nosit na ruce sádrovou ozdobu neprozradila, a tak se lze jen dohadovat, že by za ní stály její cvičební a sportovní aktivity. Nebo je to o něčem jiném a klučina se snad stal obětí nějaké formy násilí?

Prohlédnout si nabídku hračkářství si ovšem nenechaly ujít ani další známé tváře se svými ratolestmi. Dorazila třeba Bára Basiková se synem Theodorem, mrně v náručí si na akci přinesla Andrea Kalivodová, přišla také Štěpánka Duchková s dvojčaty atd. atd. Jako rodinný výlet třeba pojal otvíračku hračkářství Oldřich Vízner. Ten se svou početnou svitou se dokonce s chutí aktivně pustil i do testování klavírních kláves, ovšem netradičně – do hry zapojil dolní končetiny.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama