Hrdlička Plíškovou jen zneužívá? Je jen další sázkou, které moderátor praktikuje se svým kámošem?

Tenisová kráska KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ (24) to nyní nemá jednoduché. Díky vztahu s kontroverzním moderátorem Michalem Hrdličkou je nyní českým médii hodně sledována.

Karolíně přestává být příjemné tak velký zájem ze strany médií. Nemůže se ale divit. Vztah s Michalem Hrdličkou prostě novináře přiláká. Michal je totiž známý proutník, naposledy zbouchnul moderátorku zpráv TV Nova Lucii Borhyovou a nakonec ji opustil. Jeho zálety a úlety jsou dnes už legendární, holky v Kozičce a přilehlých barech by mohly vyprávět.

Hrdlička si přitom svou tenisku hlídá. Povzbudit ji přišel i na turnaj WTA do Stromovky. Plíšková sice uvedla, že to chtěla. Ale on to chlapec trochu dělal i pro sebe. Na kurtech totiž byl hodně focen a to mu evidentně dělalo dobře. Klučina má rád zájem a chce být slavný a Karolína je k tomu dobrá pomocnice. Plíšková je totiž jednou z nejlepších tenistek světa, patří do elitní dvacítky a už poráží i ty nejlepší hráčky. To je určitě pro moderátora sportovních zpráv lepší partie než stárnoucí Borhyovka.

Věřme, že Hrdlička tenistku jen nezneužívá a má ji i alespoň trochu rád. Nicméně víme o něm svoje, jejich souboje se Suchoňem z Novy, kdo dříve koho kde sbalí, jsou už stejně otřepané jako trapná pohlášení některých politiků. Třeba je právě Karolína jejich nejnovější sázkou…

 Foto: Twitter

reklama

reklama

Hrdlička Plíškovou jen zneužívá? Je jen další sázkou, které moderátor praktikuje se svým kámošem?

reklama