Uf, to jsme se lekli! Dřívější Miss World děsí lidi opuchlou tváří! Je to jen na vlastní nebezpečí!

Kde jsou ty doby, kdy byla TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ (26) nejkrásnější ženou planety. Na ty už může modelka jen s kapesníčkem v ruce a slzou v oku vzpomínat. Její tvář se změnila k nepoznání. Ta by měla radši make-up nosit i do sprchy!

Byla to nádherná blondýnka, které leželi muži u nohou. Jenže se z ní stala divná parodie sama na sebe, kdy má obličej tak divně napuchlý jak po botoxu, pusu jak kačer, pár kilo navíc. Prostě není to už ta Táňa, která okouzlila svět. Prý si pomáhá i plastickými úpravami, což by možná naznačoval i ten nateklý obličej. Ale sama blondýnka se k tomu nikdy nepřiznala. Tvrdí, že je to vše jen dílo přírody.

K nafouklé puse tedy přišla ze dne na den kde? Poštípal ji roj vos, nebo se kousla do rtů? Byly by to zajímavé báchorky. Ale když nechce jít Táňa s pravdou ven, tak ji nechte žít v pohádce, které už však málokdo věří. Ale neměla by to s tím svým pečováním o dokonalý obličej přehánět, čeho jeho moc, toho je příliš. Aby pak nedopadla jako třeba Donatella Versace, která se stala svou vlastní karikaturou.

Foto: archiv

reklama

reklama