Rodit se nebude! Sabina Laurinová je realistka, s dalším potomkem nepočítá!

Zazpívala, pobavila se s dětmi, semtam si nějakého prcka i pochovala. Herečka SABINA LAURINOVÁ (44) dorazila na Dětský den do trojské loděnice sice bez dcer, které zůstaly doma, ale tradičně v dobrém rozmaru a s úsměvem.

Drobotinu má ráda a s malými návštěvníky Dětského dne, si s chutí popovídala a podepsala řadu památníků, fotek i normálních kousků papíru. Bez přemlouvání se nechala nafotit i s těmi nejmenšími, ale sama, jak prozradila, o dalším přírůstku neuvažuje. „Říká se, nikdy neříkej nikdy, ale já jsem realistka, stojím nohama pevně na zemi. Mám dvě dcery, jsem naprosto spokojená a třetí potomek určitě, nebo spíš s největší pravděpodobností, nebude. Jsem máma a živitelka, což není jednoduchá dvojrole, ale zvládám ji, i když někdy to není lehké. Strašně ráda vzpomínám na dětství, které jsem měla moc hezké a chci, aby podobné měly i moje děti. To dospěláctví nebývá občas žádnou procházkou růžovou zahradou, tak se snažím je na ně připravit a užít si s nimi, co se dá,“ řekla Sabina Laurinová.

Na Dětský den přišli, kromě Sabiny Laurinová, další známí herci a zpěváci. Třeba pěnice Míša Nosková
s doprovodem, dcerou Eliškou. Ta rovněž zazpívala pár pohádkových muzikálových pecek a aby její malá ratolest měla nějaký viditelný zážitek z akce vlastnoručně jí u stánku s líčidly a barvami „vymalovala“ něco ornamentů na obličej.

Pěveckým vystoupením zpříjemnila odpoledne také Míša Sejnová, která dorazila s kočárkem, kde spokojeně vrněl její tříměsíční synek Matěj, po vydatné polárkové svačince si vystoupení střihl i Petr Kutheil nebo Eliška Ochmanová a řada dalších. Převážná většina písniček pocházela z oblíbených muzikálů Kapka medu pro Verunku či Sněhová královna a návštěvníci se dozvěděli i pár novinek o chystaném díle Alenka v kraji zázraků, které bude mít premiéru v divadle Hybernia na konci září. Prostě byl to včera vydařený den pro malé i velké.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama