Tohle že je máma tří dětí? Maxová ukázala dokonalé sexy křivky a vzkázala mladším sokyním: Na mě stejně nemáte!

Právem je brána jako jedna z nejkrásnějších Češek. Její neobvyklé rysy jsou nezapomenutelné a hlavně to tělíčko? I po čtyřicítce a třech dětech může s kidným svědomím jít klidně do spodního prádla. Topmodelka TEREZA MAXOVÁ (44) jakoby našla elixír mládí a zastavila čas. Kam se hrabou tuctové dvacítky.

Tereza se pochlubiia svou postavou v plavkách a všem spadla čelist. Není možné, že po třech porodech její postava neutrpěla ani náznak nějakých strií či celulitidy, prostě nic, co by se jí dalo vytknout. Ta sympaťanda se snad upsala ďáblu a nebude nikdy stárnout.

Kdo by nechtěl takhle v jejím věku a s dětmi na krku vypadat. Dokonce se ani do modelingového důchodu nechystá. Proč taky, když strčí do kapsy kdejakou mladou nánu, která si jen na modelku hraje? Tereza je nejen nádherná, ale hlavně by se od ní mohly holky učit, jak s noblesou brát nabitou slávu, s pokorou se chovat ke všem ve svém okolí a nemít žádné hvězdné manýry.

To bohužel dnešním rádoby modelkám a Miss chybí. Proto nám dost splývají. Na co si pamatovat nějakou namyšlenou blbku, která nemá vychování a stejně zapadne do davu. To samozřejmě není případ Terezy. Ta by mohla mládež vyučovat. Třeba by to pak s těmi teenegery nešlo tak z kopce…

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Tohle že je máma tří dětí? Maxová ukázala dokonalé sexy křivky a vzkázala mladším sokyním: Na mě stejně nemáte!

reklama