Aneto, víš o svém příteli všechno? Zeman má za sebou temnou minulost!

Miss ČR 2009 ANETA VIGNEROVÁ (28) už třetím rokem chodí s bývalým fotbalistou MICHALEM ZEMANEM. Na veřejných akcích se tváří, že je vše zalité sluncem a milují se čím dál víc. Jenže my jsme se dozvěděli o stinné stránce blonďatého hezouna. Měl prý dokonce týrat ženy! 

Na veřejnosti se Michal vždy jeví jako gentleman a bavič, se kterým se nenudí nejen Aneta, ale i okolí. Jenže dřív tomu tak prý nebylo. Na bývalé přítelkyně měl být hrubý, měl je psychicky a někdy i fyzicky deptat. „Byl jako stíhačka, pořád mi volal, potřeboval vědět, kde jsem a s kým jsem. Skoro jsem se přestala bavit s mými kamarády. Hádky byly na denním pořádku, dokonce vyhrožování, že si něco udělá, když ho opustím. Jednou mne dokonce v amoku kousnul,“ řekla nám jedna z jeho expartnerek z doby, kdy ještě žil na severu Čech.

Sama Aneta už v minulosti nenápadně přiznávala, že je Michal občas víc žárlivější, než je zdrávo. Ale nakonec se nechala asi stejně uchlácholit, jako to bývalý fotbalista umí. Umí být pak prý něžný a láskyplný, než ho zase chytne ta strašná žárlivost nebo se napije víc, než snese.

Modelka se s ním už jednou v minulosti rozešla a pravý důvod nikdy neuvedla. Možná to bylo i kvůli tomu, že jí nedal prostor ani se nadechnout. Ale nakonec si ji zase obrátil na svoji stranu. Třeba se z minulých chyb poučil a konečně seká latinu. Ale bohužel se říká, že člověk se nikdy úplně nezmění. Tak snad nebude Aneta prožívat to samé peklo, co jeho bývalé partnerky…

Foto: Facebook, Herminapress

 

 

reklama

reklama