Veroniko, jsi ještě vůbec vdaná? S manželem nebydlí a dokonce se přestěhoval do jiného města!

Už je to pět let, co se modelka VERONIKA CHMELÍŘOVÁ (29) vdala za hokejistu MILANA PROCHÁZKU. Ale už nějaký ten čas se s ním neukázala na veřejnosti a ani na sociálních sítí neuveřejnila jejich společnou fotku. Jsou už to dobré dva roky, kdy se podobný snímek objevil. Jsou ještě vůbec spolu? 

Veronika se ráda hned vším chlubí na svém profilu na Facebooku, i co se týká soukromí. Jenže jaksi z toho vynechává svého muže, nikde není vidět, jak jim to klape. Většinou o něm nemluví, chodí se bavit pouze s kámoškama. Může za to jejich odloučení!

Milan totiž žije v Přerově, kde hraje za tamní tým. Jenže Veronika není ta správná hokejová ženuška a nechce se vzdát své skomírající modelingové kariéry a jít ještě pár průměrných přehlídek. Kvůli tomu dá všanc i své manželstí?  „Moc se nevidíme, ale aspoň se na sebe těšíme,“ říká jak kolovrátek Chmelířová. Ale Verčo, trochu se nad tím zamysli.

Manželství ti může vydržet o dost déle, než modeling. Tam už ti zvoní hrana. Je třeba si uvědomit, že ti bude třicet a přehlídky od Victoria´s Secret už opravdu chodit nebudeš. Možná si to jen myslíš. Není už si na čase myslet na zadní kolečka a víc si svého muže hýčkat? Sice to není borec z NHL, který vydělává miliony, ale na české poměry celkem dobré.

Foto: Facebook, Hemrinapress

 

reklama

reklama

Veroniko, jsi ještě vůbec vdaná? S manželem nebydlí a dokonce se přestěhoval do jiného města!

reklama