Metráček Štiková má nůž na krku! Její trenér je z ní na prášky, mrkněte se na video!

Poslední šance! CHARLOTTE ŠTIKOVÁ (19) musí začít poslouchat, jinak končí a zůstane tůčným prasátkem. I tak by se dal přeložit postoj, který zaujal její osobní trenér Lukáš Kverka z Aquapalace Praha. Metráček se tak buď začne snažit nebo poletí jako namydlený blesk.

Její tým v čele s hledačem talentů Filipem Matušinským dělá pro úspěch vše. Aby také ne, porážku si nikdo nepřipouští. Fotograf celebrit se totiž vsadil s vedením magazínu Playboy, že když Štiková do léta zhubne třicet až čtyřicet kilo, nafotí ji jako Playmate. V opačném případě bude muset fotit někoho jiného zadarmo. „Ono ani tak nejde o to, že bych nedostal zaplaceno. Ale tohle je challenge, který nechci vzdát,“ má jasno Matušinský. Charlotte mu však dvakrát nepomáhá.

Má miliony výmluv, aby nemusela cvičit. Sabotuje nejen trénink v Aquapalace Praha, ale i procedury v Petra Clinic. Nebo už je snad na místě minulý čas a Charlotte jde konečně do sebe? Protože co si budeme povídat, každá jiná dívka na jejím místě by dala cokoli, aby měla servis a péči jako Metráček. Trenér v Aquapalace Praha ji teď tedy dal poslední šanci. Využije ji Štiková nebo skončí jako blonďatá koule? Podívejte se na video!

Foto: Aquapalace Praha

https://www.youtube.com/watch?v=tjcgXuZzZfI

 

 

reklama

reklama

Metráček Štiková má nůž na krku! Její trenér je z ní na prášky, mrkněte se na video!

reklama