10 koček, které mají pozorné ctitele! Která dostala nejkrásnější puget?

Pánové, co si budeme povídat. Když vidíme hezkou holku, často se zblázníme a nekoukáme nalevo ani napravo. Některé se dají dostat v podstatě jen lusknutím prstů a zazvonením klíčky od bouráku před barem. Jiné si však musíme dlouho předcházet a dokazovat, že jsme praví gentlemani. 

Netvrdíme, že všechny kočky, které vám zde představujeme, jsou ztělesněním ctnosti a dobrých mravů. Pár jich má za sebou opravdu bouřlivé období. Další si zase na skandálky nepotrpí a žijí si vlastním poklidným životem. V každém případě je však pravdou, že každá žena bez výjimky dostává ráda květiny. Jestli některá tvrdí, že tomu tak není, tak je to buď mužatka nebo je naštvaná, že jí nikdo žádné pugety neposílá.

Správný muž by měl být na světě mimo jiné i proto, aby si ženu hýčkal. K tomu jsou květiny ideálním nástrojem. Je fuk, jestli jich daruje sedm nebo přes stovku. Dámy jeho pozornost ocení, je to jedno z nejkrásnějších gest, které může chlap udělat. Samozřejmě i české celebrity občas nějakou tu květinu dostanou. Mrkněte se do fotogalerie a hlasujte v anketě, která podle vás dostala vůbec ten nejkrásnější puget!

A pozor, máme por vás soutěž! Prvních pět z vás, kteří spočítají, kolik růží dostala Dominika Myslivcová a Zuzana Jandová, dostane od nás dárek od značky Rockstar! Ovšem jen v případě, že odpověď pošlete na mail redakce@vipbulvar.cz. Tolerance plus minus jedna růže!

Foto: Facebook

[yop_poll id=“1″]

 

 

 

reklama

reklama