Proč rebelka Petra Faltýnová pořád létá na Floridu? Sluníčko a moře za tím nehledejte!

Jak jen je to možné, tak modelka PETRA FALTÝNOVÁ (37) zdrhá za oceán na prosluněné Miami. Ale kdybyste si mysleli, že je to jen kvůli příznivému klimatu, tak byste se šeredně mýlili. Sexy brunetka to má všechno pořádně promyšlené a její útěky mají jiný důvod, než je obyčejná dovolená!

Už na první pohled je vidět, že bývalka LEOŠE MAREŠE (40) není žádný svatoušek, ďáblík jí kouká z očí. Je tak temperamentní, že ze své rodné hroudy raději utíká až do Ameriky, aby si mohla užívat svobodu. Není to kvůli tomu, že by se chtěla beze studu opalovat nahoře bez, ale hlavně, aby se konečně nemusela přetvařovat a ukázat svou pravou tvář.

„Když Petra přiletí, tak se Miami otřásá v základech. Zrovna teď v sobotu přiletěla a s přítelem Davidem obrážejí jednu party za druhou. Ta holka je snad nezničitelná. Dokáže pařit několik dní v kuse. Užívá si, že ji tu nikdo nezná a je jak utržená ze řetězu. Pije vše, co jí přijde pod ruku a David není pozadu,“ prozradila nám exkluzivně Petřina kamarádka žijící v Miami, která vymetá s Petrou kdejaký večírek.

V Česku by se hned rozkřiklo, že někde tancuje na stole skoro do půl těla svlečená. Tam jsou na to lidé zvyklí a nepřijde jim to vůbec divné. Tam je konečně sama sebou, tou partygirl, která nezkazí žádný mejdan. Doma se musela krotit a hrát si na milující maminku, manželku či milenku. Na Floridě si užívá života opět plnými doušky.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Proč rebelka Petra Faltýnová pořád létá na Floridu? Sluníčko a moře za tím nehledejte!

reklama