Za chvíli bude jako koule! Kateřina Macháčková ujíždí na sladkostech!

S grácií a noblesou si tyká a dokáže si užívat slastí života. Včera třeba decentně otestovala dortíky v Café MODI a zapíjela je kávou s pořádnou čepicí šlehačky. Herečka KATEŘINA MRÁČKOVÁ si s linií hlavu evidentně neláme.

„Přiznávám, sladké můžu. Před pár dny lékař při kontrolním testu zjistil, že mi cukrovka nehrozí, takže se nemusím příliš omezovat a mohu si semtam dopřát nějakou tu dobrotu. Ovšem pozor, nejsem jen skladkojedlík, ale i milovnice masa. Takže steak a po něm dortík, to je skvělá kombinace,“ vysvětlila s úsměvem své stravovací návyky Macháčková, která byla ve zmíněné kavárně kmotrou audioknihy Ruku na srdce, náhody existují herce, moderátora, muzikanta a nově i spisovatele Petra Rajcherta.

„Je to šikula, který zvládá řadu řemesel. Hráli jsme spolu v Životě na zámku, vím, že je i výborný moderátor a teď i autor knihy a audioknihy, kterou si sám namluvil. Je to kamarád a proto jsem tu nemohla chybět,“ doplnila Macháčková. Na křest ovšem nebyla sama. Další „sudičkou“ byla Rajchertova manželka Bára Srncová a třetí, ovšem ne co do pořadí, i další herečka Simona Stašová.

„Já jsem tu knížku četla a klobouk dolů, moc se mi líbila. Vím dokonce i to, že by si Petr přál, aby dostala i filmovou podobu a jak mi řekl, měl by i pro mě roli. Jenže má to jeden háček. Natočení filmu by bylo určitě hodně drahé. Jsou tam totiž scény, které by si vyžádaly dost vysoké náklady, ale uvidíme,“ nechala se slyšet Stašová.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama