Zazobaný hokejista Tlustý hledá manželku! Už byl v Kozičce a zlatokopky na něj pořádají hon!

Má velkou slabost pro modelky. Chodil například s INNOU PUHAJKOVOU (30), měl mít románek s vdanou AGÁTOU PRACHAŘOVOU (30), ale tu pravou lásku ne a ne najít. Ale kamkoliv příjde, tam se kolem něj točí dost holek. Jenže jakých. Dokáže vůbec takový hokejista rozlišit, jestli to s ním myslí vážně, nebo je lačná jen po jeho penězích?

Hokejistovi z NHL JIŘÍMU TLUSTÉMU (28) skončila sezóna, tak se snaží užívat života plnými doušky. Samozřejmě rád zavítá do oblíbeného baru Kozička, kde se srocují jak hokejky, tak kopačky. Holky, které si vysnily život v luxusu, tam na něj číhají celé dny. Nejinak tomu bylo i teď, když jsme Tlustého v podniku v centru Prahy potkali.

Bylo na něm vidět, že už je dost ovíněný a kolem něj se točilo tak pět holek jak přes kopírák – co nejkratší šatičky, velký výstřih, napletené blond vlasy, make-up jak pro všechny modelky světa a v hlavě prázdno. Jenže bylo vidět, že mu ta společnost v tu chvíli dělá opravdu dobře, nejradši by si všechny vzal domů. Ale holky už se s ním viděly před oltářem a místo očí se jim točily dolary. Jenže to si asi kluk z Kladna neuvědomuje.

Myslí si, že je neodolatelný i bez peněz, že po něm holky jdou proto, jaký je. Tak nebudeme si nic nalhávat, on té inteligence také moc nepobral. Ale měl by si uvědomit, že jestli chce mít jednou pořádné zázemí a rodinu, tak u těchto holek fakt nepochodí. Teda jestli jeho vkus není bezduchá Barbie. Sám se nechal slyšet, že by si už přál zakotvit někde, kde by na něj čekala milá ženuška, která nejde jen po jeho penězích.

Ale to by měl raději změnit lokál. Z Kozičky si může tak maximálně odvést nějakou holku na vášnivou noc, ale pak jí hned odlifrovat, jako to dělá jeho spoluhráč ONDŘEJ PAVELEC. Případně pohlavní nemoc. Jenže podle všeho tohoto užívání má plné zuby, potřebuje i nějakou péči. Jirko, své štěstí v baru fakt nenajdeš!

Foto: archiv

reklama

reklama