Exmilenka Bolta a Slávika chce rodinu! Pseudozpěvačka Krézlová má ale smolíka!

Proslavila se více než svým talentem, tak spíš svými románky s nejrychlejším mužem planety USAINEM BOLTEM (29) nebo producentem JARO SLÁVIKEM (41). Ale teď žije bývalá modelka a pseudozpěvačka KAROLÍNA KRÉZLOVÁ (28) poklidným životem bez světel reflektorů a nebránila by se ani rodině.

Jenže se zdá, že s tím u svého nového přítele VLADIMÍRA POLÍVKY (26) jen tak nepochodí. Karolína si už prožila své, zažila bujaré večírky, vášnivé vztahy, ale nikdy nikde moc nepochodila. Teď se to zdá být se synem BOLKA POLÍVKY (66) docela vážné, jenže podle jejích slov na rodinu může jen tak zapomenout. „Vláďu podporuji v rozjeté kariéře, dost se mu daří, tak na větší závazky nemá asi ještě pomyšlení. Není se mu co divit. Jako muž má ještě spousty času. Já bych se ničemu nebránila,“ prozradila se smutkem v hlase Krézlová.

Sice se snaží partnera povzbuzovat a podporovat, ale je na ní vidět, že už jí tikají biologické hodiny. Po tom bouřlivém životě už by chtěla nějakou menší oázu klidu s milým klukem, který nebude mít milenky, kam se jen podívá. A konečně by ráda zplodila potomka. Jenže Vladimír si je asi vědom, že je dítě dost nákladná „investice“ a ona i Karolína není zrovna skromné děvče. Tak se má chlapec co otáčet, aby uspokojil její potřeby. Natož ještě miminka…

Foto: archiv

 

reklama

reklama