Žádný divoký sex! Víme, kam se chodí bavit Jágr s Kopřivovou!

I když by se předpokládalo, že si hokejový bůh JAROMÍR JÁGR (44) každou volnou chvilku bude užívat v posteli se svou rozkošnou mladou milenkou VERONIKOU KOPŘIVOVOU (24), tak je to velký omyl. Místo, aby dával bývalé modelce pořádně „do těla“, tak se chce odreagovat jinak, než vášnivými dotyky a souloží. A to byste neuhádli, kam se svou milou zavítá.

O Jardovi traduje, že je to vlastně spíš takové přerostlé dítě. A teď to i dokázal. Nejenže mezi sezónami jezdí do Las Vegas, kde rád hraje ruletu a už tam prohrál nemálo peněz. Ale i ve svém volném čase, kdy by se mohl věnovat daleko příjemnějším věcem, tak Veroniku radši vezme do herny, kde si užívá jako děcko. Vypadá to, že to blondýnce (zatím) nevadí, snaží se být tolerantní a ve všem mu vyhovět. Přeci jen takovou partii neuloví každý den, tak se snaží splnit, co mu na očích vidí.

Kde kdo by raději Verču viděl v pořádně rajcovním prádélku v hambatých polohách. Ale Jarda ne, ten se spokojí s automaty a střílečkami, u kterých mu přítelkyně musí sekundovat a pořádně fandit. Opravdu má náš nejlepší hokejista velmi zvláštní choutky, ale jak se říká proti gustu, žádný dištupát. Při pohledu na sexy tělo finalistky Miss…no, nic. Nebudeme to rozvádět. Jardo, takhle se ale čápa nedočkáš.

Foto: sociální sítě

reklama

reklama