Rodí se nová herecká hvězda? „Zatím prrrr, brzděte,“ říká olympionik Hradilek

V prosinci mu skončilo natáčení filmu Tenkrát v ráji, kde hraje hlavní roli, sportovce, horolezce Josku Smitku, a pomalu mu už opět začíná sezona, která vyvrcholí Olympijskými hrami v Rio de Janeiru. A tam by chtěl stříbrný medailista z Olympiády 2012 v Londýně a mistr světa za rok 2013, vodní slalomář VAVŘINEC HRADÍLEK (29) opět uspět.

„S tím herectvím prrr. Brzdil bych. Jsem zatím především sportovec. To natáčení jsem si ale velice užíval a vzpomínám na něj hrozně rád. Byla tam skvělá parta herců i všech ostatních, kteří se kolem toho filmu pohybovali a pro mě to byla rozhodně dobrá a velice zajímavá příležitost. A moc se mi líbil scénář. Nechci moc prozrazovat, ale je to o přátelství v hodně těžkých dobách. Opravdu mě ten příběh vzal a i proto jsem do toho šel. A hrát horolezce nebylo tak těžké. Něco už jsem v horách za sebou měl, takže to celkem šlo,“ nechal se slyšet Hradilek, který současně prozradil, že by, ale až po letošních Olympijských hrách, možná do filmování šel znovu.

„Ne ale za každou cenu. Opět by u mě rozhodl scénář. Příběh, který by zase chytil a byl mi blízký. Zatím ovšem podobné myšlenky nemám, protože opravdu teď mě čeká tvrdý trénink, podobné věci neřeším a konkrétní nabídku ani žádnou nemám,“ dodal Vavřinec Hradilek, kterého jsme zastihli, ozdobeného parádními „licousy,“ v Paláci knih Luxor, kde byl kmotrem nové knihy Petra Volfa Sport je umění.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

Rodí se nová herecká hvězda? „Zatím prrrr, brzděte,“ říká olympionik Hradilek

reklama