Žádné kecy, ale svatá pravda: Rocker Brichta chystá svatbu!

Nebyl to vtípek, ale tvrdá realita. Rocker ALEŠ BRICHTA (56) před časem na sociální síti překvapil zprávou, že se bude ženit se svou přítelkyní Joannou a včera na křtu nového cédéčka Iny Urbanové Tak takhle asi jo v pražském klubu Slušnej kanál to potvrdil.

Nebyl to tedy žádný fejk! „Jo, svatba bude, a to 16. června. V kolik a kde si necháme pro sebe, nemíníme z ní dělat cirkus, takže jen pro nejbližší. A svatební cesta. No z časových důvodů nebude následovat hned po obřadu, ale možná ještě někdy letos nebo v roce příští. Oblíbenou destinací je Karibik, kde jsme už byli, takže asi tam. A muzicírování? Chtěli bychom vydat desku, budeme koncertovat, čekají letní fesťáky, takže program je velice časově náročný, ovšem stihneme všechno, svatbu i práci,“ informoval Aleš Brichta, který spolu s Richardem Tesaříkem, Zuzanou Stirskou, Upírem Krejčím a řadou dalších účinkoval i při natáčení zmíněné desky Iny Urbanové a byl i jejím kmotrem.

Tím se stal i Vláďa Šafránek, kdysi působící v kapele Harlej teď frontman Walda Gangu. „Trošku jsem si na Inině albu také zanotoval, takže i já působím coby kmotr. V současné době nevylézám ovšem s kapelou ze studia, dnes je to výjimka, protože chystáme novou desku. Představíme na ní i absolutní vlastní novinky a rádi bychom, kdyby se na trhu objevila po prázdninách. Zažívám tedy pořádnou makačku, ovšem ta nám nevadí. Moc se těšíme až to naše nové „dítě“ spatří kompletně světlo světa a snad se bude líbit,“ nechal se slyšet Šafránek.

A hvězda večera Ina Urbanová? Ta si křest užívala naplno, přiťukávala pivkem i něčím ostřejším a bavila hosty křtu i sebe. „Na tomhle cédéčku si každý vybere. Jsou tam jak pořádný pecky, tak i něco pro ujeté romantiky. Za sebe říkám – spokojenost,“ uvedla Ina a odběhla Slušnej kanál rozdovádět další písničkou.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama