Česká Miss Jitka Nováčková má pro Česko drsný vzkaz: Kašlu na vás, v cizině je mi líp!

Jedna z průměrných Missek, která sice vyhrála korunku královny krásy, ale k úspěchu jí nepomohla. JITKA NOVÁČKOVÁ (23) zapadla mezi dlouho řadu krásek, které se živí vlastním tělem. Blondýnka už toho ale začala mít dost a kope kolem sebe!

Bývalá Česká Miss se sice snažila ze všech sil prorazit, ale prostě v sobě neměla ten správný drive a šarm, aby vybočovala z řady. Nikdo netvrdí, že není krásná, ale není na nic, co by člověku utkvělo v paměti a sedl si z ní takzvaně na zadek. Prostě tuctovka, kterých běhá po světě tisíce. Jenže Jitka se pořádně naštvala a vinu nejspíš dává všem v Česku.

Čím dál tím víc začala cestovat k našim německým sousedům, kde pilně obchází castingy a snaží si vybojovat své místo v těžkém modelingovém světě. Ale nezdrhá pouze kvůli práci, ale prostě už tady nechce být. Myslí si, že ji tu lidi jen pomlouvají a házejí klacky pod nohy. Trošku paranoia, nikdo se vlastně o nějakou Nováčkovou už vůbec nezajímá. Ona však má dojem, že je hvězda první velikosti a pro Česko je jí škoda.

Jo, holka, máš to marné. Tady po tobě neštěkne ani pes a za hranicemi? Tam tě zná možná tak uklízečka z benzinky…

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Česká Miss Jitka Nováčková má pro Česko drsný vzkaz: Kašlu na vás, v cizině je mi líp!

reklama