ŽÁDNÁ PRSA ani ZADEK. Z Bučkové je tak trochu věšák!

Tenhle pohled je opravdu velmi smutný. Z krásné Elišky nám nezbylo už skoro nic. Horší už to snad být nemůže. Spekulace o anorexii začínají opět nabývat reálných rozměrů.

ELIŠKA BUČKOVÁ (28) je českou modelkou, která už je tak trochu mimo společenské akce. Spíše se zdrží v ústraní, rybář Vágner ji měl tak trochu neustále pod kontrolou. Tenhle život ji na oko má vyhovovat, ale hodně se mluví o tom, že skutečnost je prý jiná. Kdo by taky bez dětí chtěl být zavřený u rybníka? Asi nikdo. Možná dobře, že se rozešli.

Bučková teď navíc nejspíše ani moc nejí. Na její postavě se to opět podepisuje. Vypadá jako věšák na oblečení – žádná prsa, žádný zadek, takhle žena asi vypadat nemá. Hodně se kolem ní v minulosti skloňovalo slovo „anorexie“ a vypadá to, že je takové téma znovu aktuální.

Proč alespoň její partner konečně něco neudělá? Však takhle mu z jeho milé brzy nic nezbude. Eliška sice tvrdí, že je v pořádku a nic špatného kolem ní neexistuje, ale měla by se občas podívat do zrcadla a to bez růžových brýlí. A pokud to neudělá co nejdříve, asi dopadne hodně špatně.

reklama

reklama