Žádná blbá blondýna, Myslivcová se dostala na vysokou!

Vtipy o ne příliš inteligentních blondýnách berou v tomto případě za své. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) se od nového školního roku zařadí mezi vysokoškoláky.

Vidět růžovou Barbie ve školní lavici je docela komická představa. Ale ne náhodou se říká, že kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe. Nicméně, kdo si pamatuje na film Pravá blondýnka, umí si to živě představit. Reese Whitespoon v růžovém kostýmku a na vysokých podpatcích s pidi psíkem v podpaží. Jako bychom viděli Myslivcovou! 


Film však končí tak, že hlavní hrdinka dokončí právnickou fakultu a rozlouskne případ vraždy. Podceňovat někoho jen podle vzhledu se nevyplácí v Hollywoodu, natož pak v reálném životě. „Nepotřebuju nikomu nic dokazovat. Ale myslím si, že vysoká škola je dnes potřeba. Navíc jsme zvolila obor, který mě bude bavit,“ usmívala se blogerka, která se v poslední době pouští i do boje proti nepřizpůsobivým cizincům v České republice. 
  
A jaký obor to tedy bude? „Literární tvorba na Vysoké škole kreativní komunikace. Určitě se naučím hodně nových věcí, na to se moc těším.“ Možná bude mít dokonce učitelku z řad celebrit. Před katedrou by totiž klidně mohla stát Halina Pawlowská. Bylo by asi zajímavé sledovat, co by na Myslivcovou řekla a jak by si s ní poradila.Třeba česká Barbie naučí Halinu mít ráda růžovou?
Foto: archiv
reklama

reklama