Jiří Langmajer podváděl Adélu Gondíkovou přes Sezn@mku!

Nabitý sál pražské Lucerny se těšil na premiéru letní komedie režisérky Zity Marinovové Sezn@mka. Hlavní roli šéfa seznamky si ve filmu zahrál JIŘÍ LANGMAJER (50), jeho podváděnou ženu ADÉLA GONDÍKOVÁ (42) a chlapa hledajícího herečka Zuzana Kajnarová.

Langmajer je známý proutník, tohle mu sedlo na tělo. „Ten film jsem viděla dneska poprvé celý. A docela jsem se bavila. Kolikrát jsme se z legrace na nějakou seznamku podívali a zjistili jsme, že opravdu tudy cesta ke hledání partnera nevede,“ řekla spokojená vdaná paní Zuzana Kajnarová.

To Adéle Gondíkové seznamky nevadí. „Mám mnoho přátel, kteří se tímto způsobem seznámili a někteří se i vzali. Takže v podstatě proti seznamkám nic nemám. Partnera bych ale přes ně nehledala,“ svěřila se Adéla.

Na premiéru filmu zavítali herci Šárka Vaculíková, Kateřina Klausová, Roman Říčař či Petr Vondráček. Do hlediště zasedli Petr Janda s manželkou, Martin Pártlová, Veronika Arichteva, Karel Štědrý s manželkou, Vašo Patejdl s manželkou, Ornella Koktová s manželem Pepou a další.

Foto: Herminapress

reklama

reklama