Z nuly až na vrchol: Příběh Marlenky fascinuje a dává naději

Splnit si americký sen v České republice? Jde to, Gevorg Avetisjan je toho důkazem. V roce 2003 založil ve Frýdku-Místku spolu se svou sestrou společnost Marlenka. Arménský podnikatel měl tenkrát jednoho zaměstnance, dnes jsou jich stovky a na dobrotách společnosti si pochutnávají v desítkách státech světa. Nyní v rodinné tradici pomáhá i syn Nshan, který si dokonce plní své sny zahrát si ve filmu. Jako řidič Petra Rychlého se objeví po boku Dominiky Myslivcové ve filmu Ženská pomsta.

Zní to jako pohádka o muži, který prakticky bez prostředků přišel do České republiky a nebýt nezištné pomoci lidí, které do té doby v podstatě neznal, kdo ví, jak by to všechno nakonec dopadlo. Gevorg Avetisjan vytvořil něco, co mu dnes bez jakékoli nadsázky může závidět celý svět. 

Do rodinného podniku v průběhu času investoval přes miliardu, poslední etapou výstavby je realizace plně automatizovaného a roboticky řízeného chlazeného skladu s kapacitou 1800 paletových míst a inovace výrobních linek. Výrobní kapacity Marlenky (na počest dcery a maminky zakladatele) se stále navyšují, poptávka neustále roste. Medové dorty jsou od začátku vyráběny dle tradiční arménské receptury bez konzervačních přísad a syntetických barviv. Přesto mají výjimečnou trvanlivost a kvalitu, a to hlavně díky kvalitním surovinám a také tajnému receptu. Marlenka dnes fascinuje, protože vybudovat z nuly takto gigantický podnik, to se jen tak nevidí. A také inspiruje. Je totiž důkazem, že píle a touha uspět opravdu vede ke kýženému výsledku. Rodina se tak kromě práce může věnovat i koníčkům a plnit si své vlastní sny. Jedním z nich jsou filmové role, „Ženská pomsta“ bude mít premiéru 9. září tohoto roku. Je to další příklad toho, že sny se plní…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno