Miss Spergerová okouzlila Afriku. Vystavila své perfektní trojky!

Každý si čas od času udělá radost. Koupí si nové oblečení, pořídí motorkou, pomluví sousedy a tak dále. Nebo si pořídí nová prsa tak, jako Miss Czech Republic Denisa Spergerová. A je třeba přiznat, že v případě sympatické brunetky byla odvedená hodně dobrá práce. Modelka se svými poklady pochlubila na dovolené v Tunisku.

Jestli jste viděli finále Miss Czech Republic 2019, případně jste pak sledovali Denisu na sociálních sítích, tak víte, že s její postavou nic zásadního v nepořádku nebylo. Ovšem každý má nějaký sen, ten její byl o větším dekoltu. „Je to už sedm týdnů, co jsem na augmentaci prsou byla. Měla jsem z operace velké obavy, ale úplně zbytečně,“ usmívala se Spergerová. V Brandeis Clinic odvedli jako vždy špičkovou práci, na což se ostatně můžete podívat sami ve fotogalerii. Denisa si spolu s odborníky vybrala ergonomické implantáty Motiva 340 ml. „Chtěla jsem mít přirozená prsa, což se povedlo. Můj dekolt je teď plný, jsem moc spokojená.“

Nezapomenutelný zážitek
Je přirozené, že když máte něco nového, chcete se s tím co nejdříve pochlubit. Pod hlavičkou Tuniské centrály cestovního ruchu a se společností Exim tours vyrazila Denisa do Tuniska. 

„Projela jsem celou zemi, opravdu skvělý zážitek. Spala jsem v luxusních pětihvězdičkových hotelech, ale také v poušti pod hvězdami. Viděla jsem oázy, jezdila na motokárách i na velbloudech. Na tyhle dny nikdy nezapomenu,“ tvrdila modelka, která si krásy Afriky užívala spolu s Andreou Prchalovou a Kristýnou Kubíčkovou.  


reklama

reklama

Miss Spergerová okouzlila Afriku. Vystavila své perfektní trojky!

reklama