Wow, to je paráda! Borhyová k sežrání, teď i Myslivcová! Máme fotky ze zákulisí…

Tomu se říká ruka mistra! Fotograf Ivan Štefko možná není slavný tak, jako někteří jeho kolegové. Možná o to víc však za něj mluví jeho práce. Nedávno nafotil LUCII BORHYOVOU (38) tak, že byla doslova k sežrání. To samé se mu o pár dní později povedlo i s DOMINIKOU MYSLIVCOVOU (21).

U toho jsme samozřejmě nemohli chybět a vy se teď můžete podívat na super fotky ze zákulisí! Česká Barbie pózovala v modelech návrhářky Terezy Sabačkové a musíme uznat, že jí to moc slušelo. V jedné chvíli jsme se dokonce přistihli, že jsme zůstali zírat s otevřenými ústy a vyvalenýma očima. Jen na pár vteřin, pak nás naštěstí probral blesk z foťáku mistra fotografa.

Výhoda takovýchto focení je, že naštěstí probíhají většinou přes den. Dít se takovéle věci večer, člověk z toho pak neusne nebo má hodně divoké sny. Součástí kvalitního týmu je samozřejmě i výborná vizážistka. Jinak může fotograf kouzlit jak chce, ale dokonalosti nikdy nedosáhne. O vizáž Dominiky se postarala Dita Bezděková a také díky ní je výsledek perfektní.

Ani Tereza Sabačková není v českém showbyznysu první rok. V roce 2010 už například získala titul Svatební šaty roku v hlavní i divácké kategorii. Je tedy zřejmé, že její modely se líbí. Ocenily to už i některé české celebrity. Šaty z její dílny na svůj den D oblékly třeba bývalá Česká Miss Iveta Lutovská nebo herečka Veronika Arichteva. Pro Českou Miss Nikol Švantnerovou zase připravila oficiální garderobu na Miss Universe do Las Vegas.

Foto: archiv, Facebook

 

reklama

reklama