Sexy kočka, o které sní tisíce chlapů! Kde vzala Natálie ty luxusní čtyřky?

Ještě před pár lety kázala holkám, jakou rtěnku či řasenku mají používat nebo jak na kluky. Ale dnes by spíš mohla vyučovat, jak vypadat jako sexbomba a lákadlo na chlapy. Neuvěříte, v jakou neskutečnou kočku vyrostla. NATÁLIE SMUTKOVÁ, která si říkala Natálka Sadness, nám prostě pěkně dospěla.

Na jejím hrudníčku vyrostly pěkně nadité čtyřky, které asi nebudou darem přírody. Dřív plochá blondýnka sice silikony nikdy nepotvrdila, ale na první pohled je vidět, že z těch lentilek, co měla, nemohlo vyrůst něco tak nádherného. Kdejaký časopis pro pány by si jí přál mít ve svém vydání, ale Natálie se tváří jako cudná studentka, která se chce věnovat jen studiu a nevnímá, jaký by měla potenciál, kdyby se celá svlékla.

Zatím své sexy křivky vystavuje alespoň na sociální síti, kde má spousta obdivovatelů. Nikdo se nemůže divit, že jí kdekdo zve na rande. Ale ona má prý svého tajemného podnikatele, který ji zahrnuje luxusem. I přesto se stále tváří, že by jí ke štěstí stačila voda a suchý chléb. Jedno ale jisté, už to dávno není ta plachá a naivní dívenka se svým blogískem. Tohle už je pořádná sexuální bohyně. Přesvědčte se sami, že jde o kus krásné ženské.

Foto: archiv Natálie Smutkové 

reklama

reklama