Vystup z davu! Boty od Dominiky Myslivcové jsou správnou volbou!

Jestli jsme si mysleli, že když se DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) pár týdnů plavila po Karibiku a nic tam nedělala, tak jsme na omylu. Růžová Barbie má plnou hlavu nápadů, které postupně realizuje. Po ujetých čauky mňauky náušnicích a USB rtěnkách přichází s converskama s křišťály Swarovski.

Asi nikoho nepřekvapí, že boty jsou růžové. Boty od SHOOZERS, jsou ručně vykládané křišťály Swarovski. Jejich majitelka se tak už rozhodně nemusí bát, že by nevynikla. Pokud tedy chcete být hvězdou každé party, s těmito botami stoprocentně vystoupíš z davu. Pomůžou ti nejen třpytivké šperky, ale také písmeno D, což je autorský nápad jedné z nejúspěšnějších českých blogerem. Converse Swarovski Pink Pink Low jsou tou nejepší volbou pro každou rebelku.

Boty se dají koupit na e-shopu Dominiky Myslivcové. Abyste to nemuseli složitě hledat, klikněte na odkaz ZDE. Okamžitě se také dozvíte, zda je zbvoží skladem a může vám být ihned odesláno. „Není to zdaleka můj poslední nápad. Už brzy se můžete na další super věci. Zatím nechci prozrazovat, o co konkrétně půjde. Ale bude to velké,“ usmívá se potutelně česká Barbie. Tak uvidíme, určitě se na to počkáme…

Foto: archiv Dominik Myslivcové

reklama

reklama